• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Özkan PAPATYA, kazandırır!

Üşenme, erteleme, vazgeçme!

Gano Excel Nedir?


GANO EXCEL


Doğrudan Satış
 ve Çok Katmanlı Pazarlama (Network Marketing) firması olan Gano Excel , halkımızın tabiriyle kırmızı mantar olarak nitelendirilen reishi mantarı (ganoderma) alanında, uzman olan ve yine bu alanda öncü olan devamlı büyüyen bir firmadır. Gano Excel  sizler için eşi bulunmayan sağlık ve gıda ürünlerini üretir ve satışını yapar. Tüketici maddeleri, besin takviyeleri ve sağlıklı içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri gibi ürünlerden meydana gelen Gano Excel, ürettiği ürünleri son kullanıcıya ulaştırmak için klasik ticaret yerine, günümüzün ve yakın geleceğin popüler ticaret sistemi olan network marketing  sistemini kullanır.

Gano Excel; ganoderma besin takviyesi, bağışıklık sistemini destekleyici ve sağlıklı yaşam firmasıdır. Ganoderma Lucidum’un sağlık yönünden yararlarını ilk defa keşfeden ve de paylaşan ganoderma araştırma firmasıdır Gano Excel. Çoğu insanın dünyanın en güçlü bitkisi olarak düşündüğü bir bitkidir Ganoderma Lucidum. Çünkü bu bitkinin inanılmaz faydaları var. İnsanlığın bu düşüncesini, bu bitkinin 5000 yıllık tarihi desteklemektedir.

Gano Excel 1995 senesinde Malezya’nın Kedah Darul Aman şehrinde kurulmuştur, Ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak, Gano Excel’ in ayrılmaz bir parçasıdır. Gano Excel, üretim alanındaki dünya standartlarına göre ürünlerinin içeriğini yenilikçi formüllerle ayarlamanın, dünya genelindeki tüketicilerin güvenini artıracağına inanıyor.

Gano Excel yönetim kurulu profesyonel, yenilikçi ve ileri görüşlü şahıslardan meydana gelmesi; Gano Excel’in dünya genelinde ünlü ve çok uluslu bir network marketing şirketi olma başarısına ciddi bir katkı sağlamıştır.

Gano Excel’in yüksek ürün kalitesi ile birlikte insanlara sunmuş olduğu iş fırsatı ile insanların hayatlarını değiştirme konusunda çok önemli bir rol oynar. 100’den fazla ülke ve bölgeyi kapsayan ticaret ağı ile ve dünya genelinde yaklaşık 5 milyonun üzerinde tüketicisi vardır.

Gano Excel’in iş fırsatları insanların hayallerini, amaçlarını ve isteklerini başarmada ispatlanmıştır.

Değerli ziyaretçimiz, bu yazımızın altına yorumlar 
yapabilir, Gano Excel ürünleri hakkında sorular yazabilirsiniz. İletişim bilgilerini doldurarak ( üst menüdeki İLEİTİŞİM butonunu tıklayarak), telefonla arayarak (0505 249 24 59), eğitim ve tanıtım dosyalarını indirerek şirket, ürünler , kazanç planı ve bizim hakkımızda bilgi alabilirsiniz.Yorumlar - Yorum Yaz