• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Özkan PAPATYA, kazandırır!

Üşenme, erteleme, vazgeçme!

Hokka AVM & Final Satranç 1. Teşvik Turnuvası sonuçlandı. Şampiyon: Kuzey KAYA

Hokka AVM ve Final Satranç işbirliği ile düzenlenen 1.Teşvik Satranç Turnuvası Hokka Kafe'de gerçekleşti. Hokka AVM Yetkilisi Fehmi Başak, tüm karılımcılara kalem hediye etti ve ilk üç dereceye girenlere plaket takdim etti. Satranç sporuna yaptıkları katkıdan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirtti.

İlk üç derece şöyle:

  1. 1 .Kuzey KAYA 5 PUAN
  2. 2. Ahmet Eren ALBAYRAK 3,5 PUAN
  3. 3. Yusuf Ömer KARADENİZ 3,5 PUAN
  4.  

Turnuva öncesi yarışmacılardan Aziz BİNGELOĞLU'NUN doğum günü pastası kesildi ve iyi dileklerde bulunuldu. Pasta yeme seansında spocular, 1-5. sınıf öğrencileri, tanışıp  Yarışma için moral depoladılar. Sonrasında ise kayıt konrol, teknik toplantı, ilk eşlendirme ve heyecan doruktaydı. veliler daha da heyecanlıydı. Hokka çalışanları da mutlu ve gururlu...

Turnuva'nın organizasyonunu ulusal hakemlerimizden finalsatranc.com kurucusu ve Tekirdağ Final Okulları Satranç Öğretmeni Özkan PAPATYA yaptı.

En küçük iki yarışmacıya özel ödül veren PAPATYA, katılımcılara, velilere ve ve Hokka çalışanlarına teşekkür etti. Veliler etkinliğin gelenekselleşmesini ve her ay tekrarlanmasını istediklerini belirttiler.

 

 13 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın